+48 570 166 666    +48 71 73 73 373 kontakt@jmsuselclinic.pl

O nas

Dr n. med. Joanna Suseł

Dr n. med. Joanna Suseł

właściciel

Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu w 1997 roku. W 2005 r. uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa oraz doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W życiu zawodowym lubię wyzwania, poszukuję nowych rozwiązań, drążę problemy chorób moich pacjentów do dna. Prywatnie cenię sobie spokój, polską przyrodę oraz piękno Włoch. W wolnych chwilach rzeźbię i maluję.

Lek. Marek Suseł

Lek. Marek Suseł

właściciel

Ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu w 1997 roku. W 2006 r. uzyskałem tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej, a w 2011 tytuł chirurga naczyniowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. W szpitalu nie waham się stawiać czoła trudnym sytuacjom chirurgicznym i często wprowadzam nowoczesne procedury w leczeniu chorób naczyń. W życiu prywatnym lubię sporty ekstremalne takie jak skitouring i jazdę na motocyklu.

mgr Paulina Haranek

mgr Paulina Haranek

pielęgniarka

Absolwentka pielęgniarskich studiów magisterskich na wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując jako pielęgniarka anestezjologiczna w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach. Jest spokojną i uroczą kobietą, która pomaga ludziom najlepiej, jak potrafi. W wolnym czasie czyta książki, pływa i podróżuje.

mgr Małgorzata Kostrzyńska

mgr Małgorzata Kostrzyńska

recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, humanistka o południowym temperamencie, mówiąca płynnie po angielsku i hiszpańsku. Dbająca o detale i estetykę, znawczyni iberyjskiej kultury, sztuki, architektury. Miłośniczka ambitnego kina i dobrej kuchni. Fanka futbolu. W relacjach z ludźmi cechują ją otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów oraz dyskrecja i empatia.

mgr Karolina Łęcka

mgr Karolina Łęcka

pielęgniarka

Jestem absolwentką pielęgniarskich studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując jako pielęgniarka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji chirurgicznej. Prywatnie należę do wielbicieli dobrego kina. Czas wolny lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, zwłaszcza jeżdżąc na rowerze i nartach.